wz

shiba - inu

_Chovatelská_stanice_

_HVĚZDA_HANÉ_

              

                      

                         

          

      SHIBA - INU

"MOTO"   Kdyby shiba  směla vyslovit jedno jediné slovo, znělo by nepochybně

"Moje" - moje jídlo, moje hračky, můj dům, můj člověk - můj svět.   Ing. Hana Petrusová


 

       

Odkaz na web stránky,

s kterými  spolupracujeme:

www.shibainu.wz.cz

www.shiba-inu.wz.cz

www.hvezdahane.ic.cz

www.fotogalerie-shiba.wz.cz

www.shiba-inu.yc.cz

www.shiba-shiba.ic.cz

 


Můžete nám psát na email:

hvezda.hane@email.cz

 

MAPA


CHOVATELSKÉ  STANICE

V sekci "Odkazy"  najdete odkazy na chovatelské stanice Shib. Prosíme o přidání našeho odkazu na indexovou nebo hlavní stranu Vašich webových stránek.

 Hvězda Hané- chovná stanice

Hvězda Hané- chovná stanice

Následně pošlete e-mail s názvem Vaší CHS, kontaktní osobou, e-mail, odkaz na web. adresu. Možná je i výměna odkazů.


Odkaz na stránky

Shiba klubu:

Shiba-klub CZ

 

Shiba-klub

 

ČMKU:

 

Veterinář radí:

Informace nejen od veterináře.


TOPlist


Využíváme programů zdarma

a služeb serveru:

Přidej na Seznam

PageRank

 

 

 

Výstavy v roce 2004

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 21.11.2004 Zagreb, Chorvatsko

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Agnes Ganami Kertes (ISR)

Sk. FCI 5   

Eico - BOB od rozhodčí A.Kertes z Irska

 

Psi:

 

zálož

Třída šampionů:

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 20.11.2004 Zagreb, Chorvatsko

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Ernesto Capra  (I)

Sk. FCI 5    

Eico - BOB

 

Psi:

 

zálož

Třída šampionů:

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 6.11.2004 Nitra, Slovensko

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Zoran Brankovič  (SCG)

Sk. FCI 5   

Eico vybrán mezi 8 nejlepších v 5 skupině.

 

Psi:

 

zálož

 

Třída dorostu:

 

ZORRO Prima Nova                                                                     

O: Yakedo del Monte de Haya

M: Naomi Prima Nova

CH: Svobodová Jana                  

Maj: Jankula Miroslav

 

 

 

N

 

A´IKI SAICO Hvězda Hané

O: Ch.Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

Ch: Alena Stejskalová

Maj. Ing. Andrej Ilčák

 

Nedostavil se

 

 

 

Třída otevřená:

 

AKAN-SAN Synúzia

O: Fujisan Revoka

M: Diana Libachar

CH:Emília Kuchárová

Maj: Emília Kuchárová

 

 

V1, CAC, R.CACIB

 

COYCO KORO Hnědá tvrz

O: Rippa Na Tobimasu

M: Pavlik's Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj. Halešová Jarmila

 

VD

 

Třída šampionů:

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

JOYÚ NISHIKI z Helfštýnského panství

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Bakuchi Doubravecký vrch

CH. Mgr. Radmila Hošťálková

Maj. Mgr. Radmila Hošťálková

 

 

 

V1, CAJC

 

  Třída střední:

 

AIKO AMAI z Olšové

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

Nedostavila se

 

Třída šampionu:

 

TANAMI Prima Nova                     

O: Tokugawa Del Monte De Haya

M: Eiri Del Monte

CH: Jana Svobodová  

Maj: Alena Stejskalová

 

 

 

V1, CAC, CACIB

  FUJI-SAN Leo

O: Kitsune-NO-MUSUKO Xandrina

M: Catashimo Revoka

CH: Berger Monika

MAJ: Witczak Katarzyna

 
Nedostavila se
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Speciální výstava psů 23.10.2004 Ružiná, Slovensko

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Magdalena Musial  (PL)

Sk. FCI 5 

 

Psi:

 

zálož

Třída dorostu:

 

ZORRO Prima Nova                                                                     

O: Yakedo del Monte de Haya

M: Naomi Prima Nova

CH: Svobodová Jana                  

Maj: Jankula Miroslav

 

 

 

Nedostavil se

 

 

Třída otevřená:

 

AKAN-SAN Synúzia

O: Fujisan Revoka

M: Diana Libachar

CH:Emília Kuchárová

Maj: Emília Kuchárová

 

 

V2, R.CAC

 

DON Jašatope

O: Baharu Volání severu

M: Danaiko od Vlčího jezera

CH:Rzitký Jaroslav

Maj: Končok Zdeno

 

V1, CAC

 

Třída šampionů:

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy pes, BOB

 

Feny:

 

 

Třída otevřená:

 

Ch. BIJIN RAN Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Zdenka Entlerová

 

 

 

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy fena

 

 

Třída šampionu:

 

TANAMI Prima Nova                     

O: Tokugawa Del Monte De Haya

M: Eiri Del Monte

CH: Jana Svobodová  

Maj: Alena Stejskalová

 

 

 

V1, CAC

 

 

 

     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Národní výstava psů 3.10.2004 Rybnik, Polsko

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Ing. Hana Blatoňová  (CZ)

Sk. FCI 5 

 

 

Psi:

 

zálož

Třída šampionu:

 

Sensei KENJO                                                                     

O: Sensei Hotshot

 M: Shia Wase Nop Ie Keiko

CH: A. Rappaport                  

Maj: Jadwiga Szulc

 

 

 

V1, CWC, Nejlepší pes v rase, BOB

 

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

V2

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

DAIKA Czech Jakobin                                               

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Ranchlake California Promise

CH: Hana Blatoňová

Maj: Izabela Przeczek

 

 

 

V1, CAJC

 

Třída otevřená:

 

Ch. BIJIN RAN Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Zdenka Entlerová

 

 

 

V1, CWC

 

BLACK LADY Czech Jakobin                                               

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Ranchlake California Promise

CH: Hana Blatoňová

Maj: Jadwiga Szulc

 

V2

 

Třída šampionu:

 

TANAMI Prima Nova                     

O: Tukugawa Del Monte De Haya

M: Eiri Del Monte

CH: Jana Svobodová  

Maj: Alena Stejskalová

 

 

 

V1, CWC, Nejlepší fena v rase

 

 

 

     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Speciální výstava psů  2.10.2004 Mladá Boleslav

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Marie Marušková  (CZ)

Sk. FCI 5 

 

 

Psi:

 

zálož

Třída dorostu:

 

A´IKI SAICO Hvězda Hané

O: Ch.Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

Ch: Alena Stejskalová

Maj. Ing. Andrej Ilčák

 

 

 

Nejlepší dorost 

 

A´IRI SAICO Hvězda  Hané 

O: Ch.Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

Ch: Alena Stejskalová

Maj. Simona Klosová

 

Odstoupil

 

 

Třída mladých:

 

BUSHIDO of Czech´s country

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Princezna Prima Nova

CH: Jarmila Hyková

Maj: Libuše Kartnerová

 

 

 

V1, CAJC

 

Třída otevřená:

 

Mara-Shimas KUNI-NISHIKI

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shakkosow

CH. Wilma v.d.Meer

Maj. Ing Hana Petrusová

 

 

Nenastoupil

  BENI YUBARI Hnědá tvrz

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik's Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Romana Hrabáková

 

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy pes

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V2

 

Třída vítězů:

 

COYCO KORO Hnědá tvrz

O: Rippa Na Tobimasu

M: Pavlik's Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj. Halešová Jarmila

 

 

V1

     
     

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

CUMASAKI z Volenského dvora

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj. Skýba Vítězslav

 

 

 

V1

 

Třída otevřená:

 

TANAMI Prima Nova                     

O: Tukugawa Del Monte De Haya

M: Eiri Del Monte

CH: Jana Svobodová  

Maj: Alena Stejskalová

 

 

 

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy fena, BOB

 

AIKO OF CZECH's COUNTRY                               

O: Mara-Shima Timo 

M: Princezna Prima Nova

CH: Hyková Jarmila            

Maj: Hykovi Jarmila a Karel

 

V2

 

Třída vítězů:

 

Ch. Mara-Shimas SMASHING PUMPKIN

O: Ich. Saijoto´s Genji Taka GO

M: Haguro No Benisakura Go Chuuou  Hagurosow

CH: Wilma v.d. Meer

Maj: Ing. Hana Petrusová

 

 

 

V1, CAC

 

 

 

     
     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů  26.9.2004 Wroclaw

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Jaroslav Matyáš  (SK)

Sk. FCI 5 

 

 

Psi:

 

zálož

Třída mladých:

 

HARVEY Siwash Legend                         

O: Mara-shimas Kuni-Nishiki 

M: Fuji Siwash Legend

CH: Kristiny Slavíková           

Maj: Pawel Piekarczyk

 

 

 

V2

 

 

NATSUKASHII OF BONSAI Xandrina

O: Fudsi Jama Brus 

M: Hana Of  Mori No Tora Xandrina

CH: Jadwiga Szulc      

Maj: Teresa Pisarska

 

V1, CAJC

 

 

Třída šampionu:

 

Sensei KENJO                                                                     

O: Sensei Hotshot

 M: Shia Wase Nop Ie Keiko

CH: A. Rappaport                  

Maj: Jadwiga Szulc

 

 

 

V2, R.CACIB

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

V1, CWC,CACIB, Nejlepší pes v rase, BOB

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

Icy-Itadaki GO YATSKU                                              

O: Mara-shimas Kuro Ryu Enzo

M: Kneiken Ther-Ci

CH: Illés Krisztina                   

Maj: Monika Berger

 

 

 

V1, CAJC

 

Třída mezitřída:

 

AISATSU Taigeta                           

O: Fudsi jama Brus

M: Czech Jakobín Joko

CH: Iwona Miskiewicz

Maj: Pawel Piekarczyk

 

 

 

V1, CWC, R.CACIB

 

Třída otevřená:

 

GEISHA Siwash Legend     

O: Haguro No Katsuryuu Go Huuou Hagurosow

M: Beverly Jashika Cs

CH: Kristina Slavíková           

Maj: Pawel Piekarczyk

 

 

 

V1, CWC

 

 

Třída šampionu:

 

TANAMI Prima Nova                     

O: Tukugawa Del Monte De Haya

M: Eiri Del Monte

CH: Jana Svobodová  

Maj: Alena Stejskalová

 

 

 

V1, CWC, CACIB, Nejlepší fena v rase

 

 

 

     
     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů  25-26.9.2004 Tulln

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Rajko Rotner  (SLo)

Sk. FCI 5 

 

 

Psi:

 

zálož

Třída mezitřída:

 

MARA-SHIMAS BENI-MARU SHINZO                       

O: Tanasea´s Tomodachi 

M: Mara-shimas Kazu-hime

CH: W.v.d. Meer       

Maj: Palfy Henrieta

 

 

 

V1, CACA, R.CACIB

 

Třída otevřená:

 

EICO od Cidliny 

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CACA,CACIB, BOB

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

ICY-ITADAKI OSAKA                            

O: Rippa-na Tobimasu  

M: Fujijama Tara

CH: Illés Krisztina                   

Maj: Illés Kriztina

 

 

 

nedostavila se

     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Národní výstava  psů v Szentendre, Maďarsko 19.9.2004

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Jószef Zeidl z Maďarska

Sk. FCI 5  

 

 

Psi:

 

zálož

Třída mladých:

 

Icy-Itadaki GO YAKAN „NO IMARI“ 

O: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

M. Knei-Ken Ther-Ci

CH: Illés Krisztina

maj. Amentné Tóth Amaylla a Ament Orsolya

 

 

 

V1, CAJC /HPJ/

 

 

Třída šampónů:

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CAC, BOB /HFGY/

 

     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava  psů v Mariboru, Slovinsko 18.9.2004

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Rajko Rotner (SlO)

Sk. FCI 5  

 

 

Psi:

 

zálož

Třída střední:

 

AIRWILD´S NAKATOMI

O: Ch. Arwild´s Hideyoshi

M. Ch. Asuka Itabuki No Myia

CH: V. a C. Rodaro, Itálie

maj. V. a C. Rodaro, Itálie

 

 

V1, CAC, RCACIB

 

 

Třída otevřená:

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

Třída šampiónů:

 

JINTOKU GO BUSHU TSURUGISOW

O: Taisei Go Juuki P.E.T.

M. Kawashima No Fusagiku Go Tamaoodosow

CH: Hitemasa Hashimoto Urawashi

maj. V. a C. Rodaro, Itálie

 

 

 

V1, CAC

 

Feny:

 

 

Třída střední:

 

AIRWILD´S NINGYOO – GO

O: Ch. Arwild´s Hideyoshi

M. Ch. Asuka Itabuki No Myia

CH: V. a C. Rodaro, Itálie

maj. V. a C. Rodaro, Itálie

 

 

 

V1, CAC, CACIB

     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Výstava 15 let shiby v ČR  12.9.2004 Zbraslav u Brna

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Bedrich Mészáros  (SK)

Sk. FCI 5  

 

 

Štěňata:

 

zálož.

Přehlídka štěňat:

 

A´CUNAMI SAICO Hvězda Hané (pes)

O: Ch.Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

Ch: Alena Stejskalová

Maj. Jaromír Satora

 

 

 

VN3

 

A´IKI SAICO Hvězda Hané (pes)

O: Ch.Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

Ch: Alena Stejskalová

Maj. Ing. Andrej Ilčák

 

VN2

 

A´IRI SAICO Hvězda  Hané (pes)

O: Ch.Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

Ch: Alena Stejskalová

Maj. Simona Klosová

 

VN1

 

CUCUJI del Monte do Haya (fena)

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Van del Monte de Haya

Ch: Ing. Hana Petrusová

Maj: Petra Špatná

 

VN4

 

 

 

 

Psi:

 

 

Třída dorostu:

 

AKASHI Hibashira Ken ´s

O: Fukumaru Go Kaga Sakurasou

M: Yahari del Monte de Haya

CH: Radka Kaiprová

Maj: Radka Kaiprová

 

 

 

VN1

 

BATMAN of Czech´s country

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Princezna Prima Nova

CH: Jarmila Hyková

Maj: Jaroslav Říha

 

VN2

 

Třída mladých:

 

ASHI Shihamate

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Haiku Revoka

CH: Martin Kloz

Maj: Martin Kloz

 

 

 

V1, Čekatel klubového šampiona

 

BANZAI del Monte de Haya

O: Shingen Go Chousei Sou

M: Umaku of Shakkosow

CH: Ing. Hana Petrusová

Maj: Ing. Hana Petrusová

 

V3

 

ANDZIN ARCHIE z Olšové

O: Archie Princ Island Star

M: Amai Shibaguri

CH: Bohumil Lízal

Maj: Mgr. Jana Jakubíčková

 

V2

 

Mezitřída:

 

AKAN-SAN Synúzia

O: Fujisan Revoka

M: Diana Libachar

CH:Emília Kuchárová

Maj: Emília Kuchárová

 

 

 

V1, Čekatel klubového šampiona

 

CUMORI Bullit Star

O: Mara-Shima Timo

M: Chiaki Go Shinsu Inaoka JP

CH: Tomáš Petrus

Maj: Eva a Jiří Horovi

 

V2

 

VINSIKO Prima Nova

O: Yakedo del Monte de Haya

M: Naomi Prima Nova

CH: Jana Svobodová

Maj: Jan Chmelař

 

V3

 

Třída otevřená:

 

ARCHIE PRINC Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Ing. Pavel Koždoň

 

 

 

V

 

 

 

 

DAIKOKU od Cidliny

O: Ch. Tokugawa Del Monte de Haya

M: Charlie Prima Nova

CH: Pavla Balajková

Maj: Mgr. Zuzana Zachová

 

V

 

CANDY PRINC Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Cookie Siwash Legend

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Miroslav Smetana

 

V2

 

Ch. EICO od Cidliny

O. Saijoto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj. Stejskalová Alena

 

V1, Čekatel klubového šampiona

 

ZAKURO del Monte de Haya

O: Haguro No Katsuryuu Go Chuuou Hagurosow

M: Vordmund Christmas Carol of  Pendley

CH: Ing Hana Petrusová

Maj: Harald Wernicke

 

V4

 

ZOKUJIN del Monte de Haya

O: Haguro No Katsuryuu Go Chuuou Hagurosow

M: Vormund Christmas Carol of  Pendley

CH: Ing Hana Petrusová

Maj: Eduard Křiklava

 

V3

 

Třída vítězů:

 

Ch.ARIKO PRINC Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Peter Šteffek

 

 

 

V2

 

COYCO KORO Hnědá tvrz

O: Rippa Na Tobimasu

M: Pavlik's Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj. Halešová Jarmila

 

V1, Čekatel klubového šampiona, Rez.BOB

 

Mara-Shimas KUNI-NISHIKI

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shakkosow

CH. Wilma v.d.Meer

Maj. Ing Hana Petrusová

 

V3

 

CURIBITO KARELSON

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Cumasaki del Monte

CH: Krůtová Soňa

Maj.Koranda Bohuslav

 

nenastoupil

 

 

 

 Ch. TOKUGAWA del Monte de Haya

O: Mara-Shima Timo

M: Vormund Christmas Carol of  Pendley

CH. Ing. Hana Petrusová

Maj. Ing. Petr Felcman

 

V4

 

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída dorostu:

 

AIKO Hibashira Ken ´s

O: Fukumaru Go Kaga Sakurasou

M: Yahari del Monte de Haya

CH: Radka Kaiprová

Maj: Radka Kaiprová

 

 

 

VN

 

JOYÚ NISHIKI z Helfštýnského panství

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Bakuchi Doubravecký vrch

CH. Mgr. Radmila Hošťálková

Maj. Mgr. Radmila Hošťálková

 

VN

 

Třída mladých:

 

CUMITO z Volenského Dvora

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj. Jaroslav Svačinka

 

 

 

neposouzen

 

 

CARIOKO z Volenského dvora

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj: Smetana Radek

 

nenastoupil

 

CUMASAKI z Volenského dvora

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj. Skýba Vítězslav

 

V3

 

IKI-IKI NISHIKI z Helfštýnského panství 

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Ebi z Helfštýnského panství

CH. Mgr. Radmila Hošťálková

Maj. Marcela Maiserovská

 

V1, Čekatel klubového šampiona

 

ISSHÓ NISHIKI z Helfštýnského panství 

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Ebi z Helfštýnského panství

CH. Mgr. Radmila Hošťálková

Maj.Alexandra Jurická

 

V2

 

Mezitřída:

 

AIKO AMAI z Olšové

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

 

V4

 

AIMEE AMAI z Olšové

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Martin Zapletal

 

V

 

ANGEL QUEEN Strážce severu

O: Ich. Saijoto´s Genji Tak aGo

M: Cinda Bohemia Severa

CH. Jindřich Knápek

Maj: Jaroslav Rudecký

 

V3

 

BATANAMI z Volenského dvora

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Myoko Prima Nova

CH: Jarmila Halešová

Maj: Jaroslav Šíp

 

V

 

BESUTO Matys

O: Rippa-Na Tobimasu

M: C´Kaguyahime z Helfštýnského panství

CH: Vratislav Matyáš

Maj. Věra Jochmanová

 

V1, Čekatel klubového šampiona

 

BÍNASU Matys

O: Rippa-Na Tobimasu

M: C´Kaguyahime z Helfštýnského panství

CH: Vratislav Matyáš

Maj. Vratislav Matyáš

 

V2

 

CUNAMI Bullit Star

O: Mara-Shima Timo

M: Chiaki Go Shinsu Inaoka JP

CH: Tomáš Petrus

 

nenastoupila

 

HACHI z Helfštýnského panství

O: Aikido Lee z Helfštýnského panství

M: Bakuchi Doubravecký vrch

CH: MGr. Radmila Hošťálková

Maj. Alena Šullová

 

neposouzena

 

LAIKÓ HIGARA Revoka

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Cairokiro Goma Revoka

CH. Renata Volšická

Maj. Ing. Ladoslav Jahelka

 

VD

 

Třída otevřená:

 

ARCHIE z Volenského dvora

O: Aikido Lee z Helfštýnského panství

M: Myoko Prima Nova

CH. Jarmila Halešová

Maj. Vladislava Kaločová

 

 

 

VD

 

ARIOKO RAN Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj. Monika Hlavničková

 

 V4

 

 

 

 

 

BYUKIMA RAN Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj. Kateřina Pražáková

 

V3

 

CASHIRA HONEY Czech Jakobín

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Ranchlake Kalifornia Promise

CH: Ing. Hana Blatoňová

Maj: Romana Čuprová

 

V1, Čekatel klubového šampiona, BOB

 

C´DANAYCA Hnědá tvrz

O: Rippa-Na Tobimasu

M.Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Helena Felcmanová

 

nenastoupila

 

ISHA Revoka

O: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go

M: Damataro Revoka

CH: Renata Volšická

Maj: Bct. Ján Nemec

 

nenastoupila

 

TANAMI Prima Nova

O: Ch. Tokugawa Del Monte de Haya

M: Eiri del Monte

CH: Jana Svobodová

Maj: Alena Stejskalová

 

V2

 

Třída vítězů:

 

Ch. BIJIN RAN Island Star

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Zdenka Entlerová

 

 

 

V2

 

Ch. Mara-Shimas SMASHING PUMPKIN

O: Ich. Saijoto´s Genji Taka GO

M: Haguro No Benisakura Go Chuuou  Hagurosow

CH: Wilma v.d. Meer

Maj: Ing. Hana Petrusová

 

V1, Čekatel klubového šampiona

 

 

 

     
     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 5.9.2004 Mladá Boleslav

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Ing.Hana Blatoňová (ČR)

Sk. FCI 5  

 

 

Psi:

 

zálož

Dorost:

BEST BOY OF CZECH's COUNTRY                               

O: Mara-Shimas Kuni Nishiky 

M: Princezna Prima Nova

CH: Hyková Jarmila            

Maj: Čiháková Tatjiana

 

 

VN2

 

 

BUSHIDO OF CZECH's COUNTRY                               

O: Mara-Shimas Kuni Nishiky 

M: Princezna Prima Nova

CH: Hyková Jarmila            

Maj: Kartnerová Libuše

 

VN1

 

  Mezitřída:

 

CUMORI Bullit star

O: Mara-Shima Timo

M: Chiaki Go Shimshu Inaoka

CH: Petrus Tomáš

Maj: Horovi Eva a Jiří

 

 

 

V1, CAC

 

Třída otevřená:

 

Mara-Shimas KUNI-NISHIKI 

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shakkosow

CH: W.v/d Meer

Maj: Petrus Tomáš

 

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

 

 

Třída šampionů:

 

EICO od Cidliny                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

V1, CAC, R.CACIB

 

CURIBITO Karelson

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Cumasaki del Monte

CH: Krůtová Soňa

Maj.Koranda Bohuslav

 

V2, R.CAC

 

 

 

 

Feny:

 

 

Mezitřída:

AIKO of Czech's Country                            

O: Mara-Shima Timo 

M: Princezna Prima Nova

CH: Hyková Jarmila            

Maj: Hykovi Jarmila a Karel

 

 

V2, R.CAC

 

BÍNASU Matys

O: Rippa-Na Tobimasu

M: C'Kaguyahime z Helfštýnského panství

CH: Matyáš Vratislav

Maj: Matyáš Vratislav

 

V1, CAC, CACIB

 

Třída otevřená:

 

BIJIN RAN ISLAND STAR                                 

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Oldřich Entler                  

Maj: Zdenka Entlerová

 

 

V2, R.CAC

 

TANAMI PRIMA NOVA

O: Tokugawa del Monte

M: Eiri del Monte

CH: Jana Svobodová

Maj: Alena Stejskalová

 

V1, CAC, R.CACIB
  PRINCEZNA PRIMA NOVA

O: Jim Beam Prima Nova

M: Eiri del Monte

CH: Svobodová Jana

Maj: Hykovi Jarmila a Karel

 

V3
 

Třída šampiónů:

 

DAWAHOYA SIWASH LEGEND                                  

O: Miryoku del Monte

M: Beverli Jashisa

CH: Slavíková Kristina                  

Maj: Špatná Petra

 

 

V2, R.CAC

 

MARA-SHIMAS SMASHING PUMPKIN

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Haguro No Benikatsura Go Chuuou Hag.

CH: W.v/d Meer

Maj: Petrusovi  Tomáš a Hana

 

V1, CAC
     
     
     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Národní výstava psů 29.8.2004 Nowy Targ

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Mariola Semik (PL)

Sk. FCI 5  

 

 

Psi:

 

zálož

Třída šampiónů:

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

V1, CWC, Nejkrásnější pes v rase, BOB, BIG

 

     

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída otevřená:

TANAMI PRIMA NOVA

O: Tokugawa del Monte

M: Eiri del Monte

CH: Jana Svobodová

Maj: Alena Stejskalová

 

 

V1, Nejrásnější fena v rase

 

   
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 22.8.2004 Bratislava

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Josef Němec (CZ)

Sk. FCI 5  

 

 

Psi:

 

zálož

Třída střední:

AKAN-SAN SYNÚZIA                               

O: Fujisan Revoka 

M: Diana Libachar

CH: Emília Kucharová            

Maj: Emília Kucharová

 

 

V1, CAC

 

  Třída otevřená:

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

V2, R.CAC

 

 

NARYAKI GO DEL BIAGIO

O: Airwild's Hideyoshi, CH.

M: Skima del Biagio, CH.

CH: Del Biagio Kennel

Maj: Del Biagio Kennel

 

V1, CAC

 

Třída šampionů:

 

CH RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

 

 

V2, R.CAC, R.CACIB

 

 

 

HI-JINX MMM MMM GOOD

O: Kori Bushi of Kitsunebisco USA, CH.

M: Tetsuhime go Nantaisow

CH: Karen Drentlaw & Pat Doescher

Maj: Jytte Röschke

 

V1, CAC, CACIB, Středo-východoevropský vítěz, BOB

 

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

V2

 

IKI-IKI NISHIKI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Ebi z Helfštýnského panství

CH: Hošťálková Radmila

Maj: Miserovská Marcela

 

V1, CAJC, Středo-východoevropský vítěz mladých

 

Třída střední:

 

ZENJI DEL MONTE DE HAYA

O: Haguro No Katsuryuu Go Chuuou

M: Vordmund Christmas Carol of Pen

CH: ing. Hana Petrusová

Maj: Hošťálková Radmila

 

 

V1, CAC

 

Třída otevřená:

 

WE SEDSO PRETTY WOMEN

O: Zen Satoris Kuromatsu Go

M: We Sedso Unique Multi

CH: Jytte Röschke

Maj: Jytte Röschke

 

 

V1, CAC, R.CACIB

  Třída šampionů:

 

CH. BOA MARA-SHIMA HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

V1, CAC, CACIB, Středo-východoevropský vítěz

     
     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 21.8.2004 Bratislava

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)

Sk. FCI 5  

 

 

Psi:

 

zálož

Třída střední:

AKAN-SAN SYNÚZIA                               

O: Fujisan Revoka 

M: Diana Libachar

CH: Emília Kucharová            

Maj: Emília Kucharová

 

 

V2

 

 

MARA SHIMAS BENI-MARU SHINZO

O: Tanasea´s Tomadachi

M: Mara-Shimas Kazu Hime

CH: W.v/d Meer

Maj: Pálfy Henrietta

 

V1, CAC
  Třída otevřená:

 

CH RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

 

V1, CAC, R.CACIB

 

Třída šampionů:

 

HI-JINX MMM MMM GOOD

O: Kori Bushi of Kitsunebisco USA, CH.

M: Tetsuhime go Nantaisow

CH: Karen Drentlaw & Pat Doescher

Maj: Jytte Röschke

 

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

V2, RCAC

 

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

V2

 

IKI-IKI NISHIKI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Ebi z Helfštýnského panství

CH: Hošťálková Radmila

Maj: Miserovská Marcela

 

V1, CAJC

 

Třída střední:

 

ZENJI DEL MONTE DE HAYA

O: Haguro No Katsuryuu Go Chuuou

M: Vordmund Christmas Carol of Pen

CH: ing. Hana Petrusová

Maj: Hošťálková Radmila

 

 

V1, CAC, R.CACIB

 

Třída otevřená:

 

WE SEDSO PRETTY WOMEN

O: Zen Satoris Kuromatsu Go

M: We Sedso Unique Multi

CH: Jytte Röschke

Maj: Jytte Röschke

 

 

V1, CAC, CACIB

  Třída šampionů:

 

CH. BOA MARA-SHIMA HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

V1, CAC

     
     
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Národní výstava psů 25.7.2004 Mladá Boleslav

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)

Sk. FCI 5  

 
     

 

Psi:

 

zálož

Třída mladých:

AKANI SHIHAMATE

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Haiku Revoka

CH: Martin Kloz

Maj: Martin Kloz

 

 

Nedostavil se

 

 

ASHI SHIHAMATE

O: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

M: Haiku Revoka

CH: Martin Kloz

Maj: Martin Kloz

 

Neposouzen
  Třída otevřená:

 

ITSUBAKO REVOKA

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Damataro Revoka

CH: Renata Volšická

Maj: Jiří Vejroch

 

 

V2, Res.CAC

 

MARA-SHIMAS KUNI-NISHIKI 

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shakkosow

CH: W.v/d Meer

Maj: Petrus Tomáš

 

V1,CAC, NV, BOB

 

 

 

Třída vítězů:

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

V1, CAC

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

BÍNASU MATYS

O: Ripa-Na Tobinasu

M: C'Kaguyahime z Helfštýnského panství

CH: Vratislav Matyáš

Maj: Vratislav Matyáš

 

 

V1, CAJC

 

Třída mezitřída:

BATANAMI Z VOLENSKÉHO DVORA

O: Ripa-Na Tobinasu

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj: Šíp Jaroslav

 

 

V2, Res.CAC

 

LAIKO HIGARA

O: Ripa-Na Tobinasu

M: Cairokiro Goma Revoka

CH: Volšická Renata

Maj: Ladislav Jahelka

 

V1, CAC, NV

 

Třída otevřená:

 

TANAMI PRIMA NOVA

O: Tokugawa del Monte

M: Eiri del Monte

CH: Jana Svobodová

Maj: Alena Stejskalová

 

 

V1, CAC

  Třída vítězů:

 

MARA-SHIMAS SMASHING PUMPKIN

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Haguro No Benikatsura Go Chuuou Hag.

CH: W.v/d Meer

Maj: Petrus Tomáš

 

 

V1, CAC

 

 

 

 

 

 
 
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 18.7.2004 Szombathely, Maďarsko

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Denis Kuzelj (SLO)

Sk. FCI 5  

 
     

 

Psi:

 

zálož

Třída otevřená:

WE SEDSO ZEN KESSAKU

O: Gashollow Zen Satori Sonset

M: We Sedso Pretty Women

CH: Jytte Röschke

Maj: Jytte Röschke

 

 

Nedostavil se

 

 

Třída šampionů:

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

 

V3

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

V2, R.CAC, R.CACIB

 

HI-JINX MM MM GOOD

O: Kori Bushi of Kitsunebisco USA, CH.

M: Tetsuhime go Nantaisow

CH: Karen Drentlaw & Pat Doescher

Maj: Jytte Röschke

 

Nedostavil se

 

NARYAKI GO DEL BIAGIO

O: Airwild's Hideyoshi, CH.

M: Skima del Biagio, CH.

CH: Del Biagio Kennel

Maj: Del Biagio Kennel

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída střední:

CATULLUS JANG

O: Fujijama Tami

M: Yukarihime Go No Icy

CH: Péchy Tünde

Maj: Péchy Tünde

 

 

Nedostavila se

 

Třída otevřená:

BOA MARA-SHIMAS, HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

V1, CAC, CACIB

 

CATULLUS JUNO

O: Fujijama Tami

M: Yukarihime Go No Icy

CH: Péchy Tünde

Maj: Péchy Tünde

 

Nedostavila se

 

WE SEDSO PRETTY WOMEN

O: Zen Satoris Kuromatsu Go

M: We Sedso Unique Multi, CH.

CH: Jytte Röschke

Maj: Jytte Röschke

 

Nedostavila se

 

 

 

 

 

 
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů 17.7.2004 Oberwart, Rakousko

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Janos Marcze (H)

Sk. FCI 5  

 
     
 

 

Psi:

 

zálož

Třída otevřená:

WE SEDSO ZEN KESSAKU

O: Gashollow Zen Satori Sonset

M: We Sedso Pretty Women

CH: Jytte Röschke

Maj: Jytte Röschke

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

V2, R.CAC, R.CACIB

 

Třída šampionů:

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

V1, CAC

 

HI-JINX MM MM GOOD

O: Kori Bushi of Kitsunebisco USA, CH.

M: Tetsuhime go Nantaisow

CH: Karen Drentlaw & Pat Doescher

Maj: Jytte Röschke

 

V2, R.CAC

 

NARYAKI GO DEL BIAGIO

O: Airwild's Hideyoshi, CH.

M: Skima del Biagio, CH.

CH: Del Biagio Kennel

Maj: Del Biagio Kennel

 

V3

 

MARA-SHIMAS KURO RYU ENZO

O: Zen Satori´s Kuromatsu Go

M: Mara-Shimas Kyushu no Tatsuhime  

CH: Wilma V/D Meer 

Maj: Illés Krisztina

 

Nedostavil se

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých: 

QUUI VON MEDILICA

O: We Sedso V'shirkhan

M: Ania Von Der Birkenheide

CH: Zehetner Harald und Renate

Maj: Zehetner Harald und Renate

 

 

VD

 

Třída otevřená:

BOA MARA-SHIMAS, HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

V1, CAC, CACIB

 

   

 

WE SEDSO PRETTY WOMEN

O: Zen Satoris Kuromatsu Go

M: We Sedso Unique Multi, CH.

CH: Jytte Röschke

Maj: Jytte Röschke

 

V2, R.CAC, R.CACIB

 

 

 
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Národní výstava psů  4.7.2004 Ustroň, Polsko

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Mariola Semik  (PL)

Sk. FCI 5  

     

 

Psi:

 

zálož

Třída střední:

ENDO HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo 

CH: Petr Říčař

Maj: Monika Berger

 

 

V1,CWC

 

 

Třída otevřená:

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

 

V1,CWC

 

Třída šampiónů:

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go 

M: Keiko Prima Nova                        

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 V1, CWC, Nejkrásnější pes, BOB, 3.místo BIG

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých: 

DAIKA CZECH JAKOBÍN

O: Rippa-Na Tobimasu 

M: Ranchlake California Promise

CH: Blatoňová Hana Ing.

Maj: Izabela Przeczek

 

 

V1

 

Třída otevřená:

BOA MARA-SHIMAS, HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

 V1, CWC, Nejkrásnější fena

 

TANAMI PRIMA NOVA

O: Tokugawa del Monte

M: Eiri del Monte

CH: Jana Svobodová

Maj: Alena Stejskalová

 

V2

 

 

 
     
Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.  

 

zálož

Mezinárodní výstava psů  26.-27.6.2004 Brno

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  ing. Hana Petrusová  (CZ)

Sk. FCI 5 

     
zálož

Psi:

 

 

Třída otevřená: 

BAOŠIRU WANYOWA

O: Ikari del Monte

M: Esashi od Půlnočního slunce

CH: Váňová Jana

Maj: Michal Musil

 

 

 VD3

 

 

COYCO KORO HNĚDÁ TVRZ

O: Rippa Na Tobimasu

M: Pavlik's Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj. Halešová Jarmila

 

 V2

 

KIMI GENJI Z NOVÉ ŘÍŠE

O: Saioto´s Genji Taka Go

M: Achira Uroben

CH: Havelková Miroslava

Maj: Steindl Jan

 

V1, CAC, R.CACIB

 

Třída šampionů:

CURIBITO KARELSON

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Cumasaki del Monte

CH: Krůtová Soňa

Maj.Koranda Bohuslav

 

 

V1,CAC,CACIB

 

 

 

EICO OD CIDLINY

O. Saioto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj. Stejskalová Alena

 

V2,R.CAC

 

SHINGEN GO CHOUSEI SOU

O: Musashi Go Soushuu Choumonsou

M: Megumi Ginseisou

CH: Joan Morningstar 

Maj: Wilma V/D Meer

 

nedostavil se

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

 

V1,CAJC

 

CARYOKO Z VOLENSK0HO DVORA

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj: Smetana Radek

 

V2

 

CUMASAKI Z VOLENSKÉHO DVORA

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj. Skýba Vítězslav

 

VD3

 

ICY-ITADAKI GO YATSKU

O: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

M: Keni-Ken Ther-Ci

CH: Illes Kristina

Maj: Ing. Hana Blatoňová

 

nedostavila se

 

Mezitřída:

ZENJI DEL MONTE DE HAYA

O: Haguro No Katsuryuu

M: Vordmund Christmas Carol

CH: ing. Hana Petrusová

Maj: Hošťálková Radmila

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

Třída otevřená:

BOA MARA-SHIMAS, HNĚDÁ TVRZ

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

 V1,CAC, R.CACIB

 

AMAI SHIBAGURI

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj. Lízal Bohumil

 

V2

 

XANASEA´S AMERICAN PRIDE

O: CH. Suzuwaka Go Takahirosow

M: CH. Tenkuu No Yuuai Go Yokohama Atsu

CH: Meador D.

Maj: Wilma V/D Meer

 

nedostavila se

 

 

 

     

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 

 

zálož

 

Mezinárodní výstava  psů v Praze 13.6.2004

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Ing. Leoš Jančík

Sk. FCI 5 

     
  Psi:    
 

Třída otevřená:

 

Coyco Koro Hnědá Tvrz, nar.17.2.2002

O: Rippa Na Tobimasu

M: Palvik's Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj. Halešová Jarmila

 

 

V1, CAC, CACIB

 
 

Tatami Prima Nova, nar. 6.9.2001 O:Tokugawa Del Monte De Haya

M: Eiri De Monte

CH: Svobodová Jana

Maj. Chaloupková Jitka

 

nedostavil se  
 

First Sunshine Siwash Legend, nar. 9.12.2001

O: Mirioku Del Monte

M: Beverly Jashisa

CH: Slavíková Kristina

Maj. Rudecký Jaroslav

 

nedostavil se  
 

Třída šampionů:

 

Curibito Karelson, nar. 8.4.2004

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Cumasaki Del Monte

CH: Krůtová Soňa

Maj.Koranda Bohuslav

 

 

V2,R.CAC

 
 

Eico od Cidliny, nar. 24.9.2001

O. Saioto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj. Stejskalová Alena

 

V1, CAC, R.CACIB

 

 

 
 

 

   
 

Feny:

   
 

Třída mladých:

 

Cumasaki Z Voleského Dvora, nar. 5.9.2003

O: Coyco Koro Hnědá Tvrz

M: Myoko Prima Nova

CH: Halešová Jarmila

Maj. Skýba Vítězslav

 

 

VD2

 
 

Aiko Amai Z Olšové, nar. 14.5.2003

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

V1, CAJC, BOB, Vítěz Prahy  
 

Třída mezitřída:

 

Angel Queen Strážce Severu, nar. 14.10.2002

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Cinda Bohemia Savera

CH: Knápek Jindřich

Maj. Rudecký Jaroslav

 

 

V1, CAC, CACIB

 
 

Třída otevřená : 

 

Isha Revoka, nar 29.9.2001

O: Ch.Saijoto's Genji Taka Go

M: Damataro Revoka

CH: Volšická Renata

Maj. Němec Ján , Bca

 

 

nedostavila se

 
 

Amai Shibaguri, nar. 13.4.2002

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj. Lízal Bohumil

 

V1, CAC, R.CACIB  
       

 

 

 

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 


 

zálož

Mezinárodní výstava psů  29.-30.5.2004 Nitra

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Olga Dolejší  (CZ)

Sk. FCI 5  

 

 

 

 

Psi:

 

 

 

 

zálož

Třída střední:

 

AKAN-SAN SYNÚZIA                               

O: Fujisan Revoka 

M: Diana Libachar

CH: Emília Kucharová            

Maj: Emília Kucharová

 

 

 

V1

 

Třída otevřená:

 

MARA-SHIMAS KUNI-NISHIKI 

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shakkosow

CH: W.v/d Meer

Maj: Petrus Tomáš

 

 

 

V1,CAC, CACIB, BOB

 

 

 

Třída šampionů:

 

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE                                 

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

 

 

V1,CAC,R.CACIB

 

 

 

EICO OD CIDLINY

O. Saioto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj. Stejskalová Alena

 

V2,R.CAC

 

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ 

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

 

V1,CAJC

 

 

 

 

Třída otevřená:

 

BOA MARA-SHIMAS, HNĚDÁ TVRZ 

O: Int.CH.Rippa-na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař

Maj: Blatoňová Hana Ing.

 

 

 

V2,R.CAC, R.CACIB

 

AMAI SHIBAGURI

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj. Lízal Bohumil

 V3

 

 

 

 

 

 

BIJIN RAN ISLAND STAR                                 

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Oldřich Entler                  

Maj: Zdenka Entlerová

  

V1, CAC, CACIB

     
     

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 

   zálož

Mezinárodní výstava psů všech plemen 22.-23.5.2004 Litoměřice

 SHIBA-INU  

 Kruh č. 33    Rozhodčí: p. Dolejšová Olga [CZ]

     
  Psi:    
 

Třída otevřená:

 

AMIS ŠIKUZE

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Eiko Majoli Inu

CH: Brož J.

Maj: Brož J.

 

 

neposouzen

 
 

BENI YUBARI HNĚDÁ TVRZ

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj: Hrabalová Romana

 

V2, R.CAC  
 

FIRT SUNSHINE SIWASH LEGEND

O: Miryoku del Monte

M: Beverly Jashisa CS

CH: Slavíková Kristina

Maj: Rudecký Jaroslav

 

V3  
 

MARA-SHIMAS KUNI-NISHIKI

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shankkosow

CH: Wilma v.d. Meer

Maj: Ing. Petrusová Hana

 

V1, CAC, CACIB, BOB  
 

Třída šampiónů:

 

CURIBITO KARELSON

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Cumasaki del Monte

CH: Krůtová Soňa

Maj: Koranda Bohuslav

 

 

V3

 
 

EICO OD CIDLINY

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj: Stejskalová Alena

 

V2, R.CAC  
 

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch.Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch.Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy

Maj: Blatoňová Hana

 

V1, CAC  
 

 

   
 

Feny:

   
 

Třída mladých:

 

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ

O: Archie Princ Island Star

M: Amai Shibaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj: Lízal Bohumil

 

 

CAJC

 
 

Třída střední:

 

ANGEL QUEEN STRÁZCE SEVERU

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Cinda Bohemia Savera

CH: Knápek Jindřich

Maj: Rudecký Jaroslav

 

 

V1,CAC, CACIB

 
 

Třída otevřená:

 

AMAI SHIBAGURI

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj: Lízal Bohumil

 

 

V1, CAC

 
 

BIJIN RAN ISLAND STAR

O: Princ del Monte de Maya

M: Ran del Monte de Maya

CH: Ing. Oldřich Entler

Maj: Zdenka Entlerová

 

V2, R.CAC  
 

EIKO MAJOLI INU

O: Ichaban del Monte

M: Edo del Monte CS

CH: Macháček J.

Maj: Brož J.

 

V3  
       
       

 

 

 

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 


 

zálož

Mezinárodní výstava psů  24.-25.4.2004 České Budějovice

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Ing. Hana Petrusová  (CZ)

Sk. FCI 5  

 

 

 

 

 

Psi:

 

 

 

 

zálož

Třída střední:

 

ZOKUJIN DEL MONTE DE HAYA 

O: Haguro No Katsuryuu Go Chuuou Haguro

M: Vordmund Christmas Carol of Pendley

CH: ing. Hana Petrusová

Maj: Křiklava Eduard

 

 

 

V1,CAC,CACIB, BOB

 

Třída otevřená:

 

MARA-SHIMAS KUNI-NISHIKI 

O: Dragon House Sun Tan

M: Xinago of Shakkosow

CH: W.v/d Meer

Maj: Petrus Tomáš

 

 

 

nedostavil se

 

 

 

 

 

 

Třída šampionů:

 

CURIBITO KARELSON

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Cumasaki del Monte

CH: Krůtová Soňa

Maj.Koranda Bohuslav

 

 

 

V4

 

 

 

EICO OD CIDLINY

O. Saioto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj. Stejskalová Alena

 

V3

 

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE                                   

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man

M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

V1, CAC, R.CACIB

 

UCHIKATSU DEL MONTE DE HAYA

O. Saioto´s Genji Taka Go

M: Vordmund Christmas Carol of Pendley

CH: ing. Hana Petrusová

Maj: MUDr.Eva Syslová

 

V2, R.CAC

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ 

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

 

V1,CAJC

 

Třída střední:

 

D´MORIOKA HNĚDÁ TVRZ                                          

O: Rippa-Na Tobimasu 

M: Akacuki Blade Art

CH: Petr Říčař

Maj: Buřičová Jana

 

 

 

V1,CAC, CACIB

 

Třída otevřená:

 

ACHIRA EUROBEN

O: Ikari del Monte

M: Pavlik´s Beppu Wan

CH: MVDr. Juraj Benčík

Maj: Miroslava Havelková

 

 

 

VD3

 

AMAI SHIBAGURI 

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj. Lízal Bohumil

 V2, R.CAC

 

 

 

 

 

 

KARERA GENSHI Z NOVÉ ŘÍŠE

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Achira Euroben

CH: Havelková Miroslava

Maj: Havelková Miroslava

 

V1, CAC, R.CACIB

 

Třída šampiónů:

 

CH. EICHI DOUBRAVECKÝ VRCH                                  

O: Curibito del Monte

M: Bijin Doubravecký vrch

CH: Dunnová Anna     

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 


 

zálož

Národní výstava psů  13.-14.3.2004 Nitra

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Bedrich Meszáros  (SK)

Sk. FCI 5  

 

 

 

 

Psi:

 

 

 

 

zálož

Třída mladých:

 

AKAN-SAN SYNÚZIA                               

O: Fujisan Revoka 

M: Diana Libachar

CH: Emília Kucharová            

Maj: Emília Kucharová

 

 

 

VD

 

MARA SHIMAS BENI-MARU SHINZO

O: Tanasea´s Tomodachi

M: Mara-Shimas Kazu Hime

CH: W.v/d Meer

Maj: Pálfy Henrietta

 

V1,CAJC

 

Mezitřída:

 

ATREY AL-NASIJA                                   

O: Rippa Na Tobimasu 

M: Danaiko od Vlčího Jezera

CH: Stančíková Jana   

Maj: Zajacová Zuzana

 

 

Nedostavil se

 

Třída otevřená:

MARA-SHIMA KURO RYU ENZO

MARA-SHIMAS KURO RYU ENZO

O: Zen Satori´s Kuromatsu Go

M: Mara-Shimas Kyushu no Tatsuhime  

CH: Wilma V/D Meer 

Maj: Illés Krisztina

 

 

 

V1,CAC, BOB

 

 

 

 

 

 

Třída šampionů:

 

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE                                 

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

 

 

V2,R.CAC

 

 

 

EICO OD CIDLINY

O. Saioto´s Genji Taka Go

M: Keiko Prima Nova

CH: Balajková Pavla

Maj. Stejskalová Alena

 

V1,CAC

 

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída mladých:

 

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ 

O. Archie Princ Island Star

M: Amai Shilbaguri

CH: Lízal Bohumil

Maj. Lízal Bohumil

 

 

 

V1

 

AIKO – SAN  SYNÚZIA

O: Fujisan  Revoka

M: Diana Libachar

CH: Kuchárová Emílie

Maj: Kuchárová Emílie

 

D

 

Mezitřída:

 

AYA AL-NASNA

O: Rippa Na Tobimasu

M: Danaiko od Vlčího jezera

CH: Stančíková Jana

Maj: Stančíková Jana

 

 

nedostavila se

 

CASHIRA HONEY CZECH JAKOBÍN                                         

O: Rippa-Na Tobimasu 

M: Ranchlake California Promise

CH: Blatoňová Hana Ing.

Maj: Čuprová Romana

 

V1,CAC

 

 

 

 

Třída otevřená:

 

AMAI SHIBAGURI

O: Saijoto's Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj. Lízal Bohumil

 

V

 

 

 

 

 

 

BIJIN RAN ISLAND STAR                                 

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

CH: Oldřich Entler                  

Maj: Zdenka Entlerová

 

V2, R.CAC

 

DANAIKO OD VLČÍHO JEZERA 

O: Endo del Monte

M: Dakkoku del Monte

CH: Nešněrová Dagmar

Maj: Stančíková Jana

 

nedostavila se

 

IZANIKO REVOKA                                   

O: Saijoto´s Genji Taka Go M: Damataro Revoka

CH: Volšická Renata  

Maj: Anovčin Jozef

 

V1,CAC

 

Třída šampiónů:

 

CH. EICHI DOUBRAVECKÝ VRCH                                                     

O: Curibito del Monte

M: Bijin Doubravecký vrch

CH: Dunnová Anna     

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

VD

 

 

 

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 


 

zálož

Mezinárodní výstava psů  7. - 8. 2. 2004 Brno

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Ing. Leoš Jančík (CZ)

Sk. FCI 5  

 

 

 

 

Psi:

 

zálož

Třída mladých:

 

AKAN-SAN SYNÚZIA

O: Fujisan Revoka

M: Diana Libachar

CH: Kuchárová Emílie            

Maj: Kuchárová Emílie

 

 

 

nedostavil se

 

 

 

 

 

Mezitřída

 

COYCO KORO HNĚDÁ TVRZ

O: Rippa Na Tobimasu

M: Pavlik's Taketoyo

CH: Říčař Petr

Maj. Halešová Jarmila

 

 

 

V1, CAC, R.CACIB

 

 

D´MIYZAKI HNĚDÁ TVRZ

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Akacuki Blade Art

CH: Říčař Petr            

Maj: Beláková Hana

 

neposouzen

 

 

Třída otevřená:

 

BENI YUBARI HNĚDÁ TVRZ

O: Ch. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Říčař Petr            

Maj: Hrabáková Romana

 

 

 

V4

 

 

CURIBITO KARELSON                                       

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Cumasaki del Monte

CH: Krůtová Soňa                  

Maj: Koranda Bohuslav

 

V3

 

 

EICO OD CIDLINY

O. Saioto´s Genji Taka Go,

M: Keiko Prima Nova,

CH: Balajková Pavla,

Maj. Stejskalová Alena

 

V

 

FIRST SUNSHINE SIWASH LEGEND

O: Mirioku del Monte,

M: Beverly Jashisa,

CH: Slavíková Kristina,

Maj. Rudecký Jaroslav

 

V

 

KIMI GENJI Z NOVÉ ŘÍŠE

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Achira Euroben

CH: Havelková Miroslava       

Maj: Seidel Jan

 

V2, R.CAC

 

 

RANCHLAKE´S ESTATE RESERVE

O: Ch. Ranchlake´s Rocket Man M: Ch. Ranchlake´s Perfekt Angel

CH: Warren Dorothy              

Maj: Blatoňová Hana / Warren Dorothy

 

V1, CAC, CACIB, BOB

 

Třída šampionů:

 

ICh. BENGI DE MARIA VIVEX 

O: Amor Bohemia Savera

M: Chibi del Monte

CH: Hejhalová Marie              

Maj: Starý Jaroslav

 

 

 

V1, CAC

 

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída dorost:

 

AIKO AMAI Z OLŠOVÉ

O: Archie Princ Island Star

M: Amai Shibaguri

CH: Lízal Bohumil                   

Maj: Lízal Bohumil

 

 

 

VN1

 

 

Třída mladých:

 

AIKO OF CZECH´S COUNTRY 

O: Mara-Shima Timo 

M: Princezna Prima Nova

CH: Hyková Jarmila               

Maj: Hyková Jarmila

 

 

 

V1, CAJC

 

ALKO-SAN SYNÚZIA

O: Fujisan Revoka

M: Diana Libachar

CH: Kuchárová Emílie

Maj: Kuchárová Emílie

 

nedostavil se

 

 

 

ANGEL QUEEN STRÁŽCE SEVERU

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Cinda Bohemia Savera

CH: Knápek Jindřich              

Maj: Rudecký Jaroslav

 

V2

 

 

Třída mezitřída:

 

C´DANAYCA HNĚDÁ TVRZ      

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Říčař Petr            

Maj: Felcmanová Helena

 

 

 

nedostavil se

 

CASHIRA HONEY CZECH JAKOBÍN

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Ranchlake Kalifornia Promise

CH: Ing. Blatoňová Hana        

Maj: Čuprová Romana

 

VD1

 

 

Třída otevřená:

 

AMAI SHIBAGURI

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Ichikara Prima Nova

CH: Ing. Víchová Inka

Maj: Lízal Bohumil

 

 

 

VD

 

 

BIJIN RAN ISLAND STAR                   

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

Ch: Ing. Entler Oldřich

Maj: Entlerová Zdenka

 

V1, CAC, CACIB

 

EICHI DOUBRAVECKÝ VRCH  

O: Curibito del Monte

M: Bijin Doubravecký vrch

CH: Dunová Anna                  

Maj: Stejskalová Alena

 

V2

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Ocenění jsou uvedena ve zkratkách - velká písmena - jejichž význam naleznete zde.

 


 

zálož

Mezinárodní výstava psů  24.-25.1.2004 Trenčín

 

 SHIBA-INU  

Rozhodčí:  Tibor Havelka  (SK)

Sk. FCI 5  

 

 

 

 

 

Psi:

 

zálož

Třída mladých:

 

MARA-SHIMAS BENI-MARU SHINZO        

O: Tanase´s Tomodachi

M: M-S. Kazuhime

CH: Meer Wilma        

Maj: Pálfy Henrietta

 

 

 

nedostavil se

 

Třída střední:

 

ATREY AL-NASIJA                                   

O: Rippa Na Tobimasu 

M: Danaiko od Vlčího Jezera

CH: Stančíková Jana   

Maj: Zajacová Zuzana

 

 

 

V1,CAC,R.CACIB

 

Třída otevřená:

 

EICO OD CIDLINY                            

O: Saijoto´s Genji Taka Go  M: Keiko Prima Nova                            

CH: Balajková Pavla   

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1, CAC, CACIB,BOB

 

MARA-SHIMAS KURO RYU ENZO                                                          

O: Zen Satori´s Kuromatsu 

M: Mara-Shimas Kyushu no Tatsuhim

CH: Meer Wilma        

Maj: Illés Krisztina

 

nedostavil se

 

 

Třída šampiónů:

 

CH. CRISS JAŠATOPE                             

O: Baharu Volání severu 

M: Danaiko od Vlčího jezera

CH: Rzidský Jaroslav

Maj: Škůrek Miroslav

 

 

 

V1, CAC

 

 

 

 

 

 

Feny:

 

 

Třída střední:

 

CASHIRA HONEY CZECH JAKOBÍN                                              

O: Rippa-Na Tobimasu 

M: Ranchlake California Promise

CH: Blatoňová Hana Ing.

Maj: Čuprová Romana

 

 

 

V1,CAC

 

Třída otevřená:

 

BIJIN RAN ISLAND STAR                                                                   

O: Princ del Monte de Haya 

M: Ran del Monte de Haya

CH. Ing. Petrusová Hana

Maj: Entlerová Zdenka

 

 

 

V2,R.CAC,R.CACIB

 

FUJI SIWASH LEGEND                           

O: Miryoku del Monte 

M: Beverly Jashisa Cs

CH: Slavíková Kristina

Maj: Maříková Lenka

 

V3

 

IZANIKO REVOKA                                   

O: Saijoto´s Genji Taka Go M: Damataro Revoka

CH: Volšická Renata  

Maj: Anovčin Jozef

 

V1,CAC,CACIB

 

 

Třída šampiónů:

 

CH. EICHI DOUBRAVECKÝ VRCH                                                          

O: Curibito del Monte

M: Bijin Doubravecký vrch

CH: Dunnová Anna     

Maj: Stejskalová Alena

 

 

 

V1,CAC

 

 

 

 

 

CH. MARA-SHIMAS KATSU GO BENISAKURA                                

O: Haguro no Katsuryuu go Chuuou

M: Mara-Shimas She is The One

CH: Meer Wilma        

Maj: Meer Wilma

 

nedostavila se

 

 

 

 

 


 

Domů | Co je nového | Starší - novinky | Naši pejsci | Eichi | Eico | Tanami | Co o nás napsali na Shiba Klubu | Dopisy | Standard Shiby | Ocenění | Radíme | Galerie-Foto našich psů | Galerie-štěňata Tanami | Galerie-Fotografie z výstav | Galerie-stěňata Eichi | Jedeme na výstavu | Termíny výstav | Kompletní adresář výstav v roce 2004 | Výsledky výstav 2007 | Výsledky výstav 2005 | Výsledky výstav 2004 | Výsledky výstav 2003 | Výstavní řády | Navštěvní kniha | Odkazy | Kontaktujte nás | Mapa stránek

 

S dotazy nebo problémy týkajícími se těchto  webových stránek se obraťte na hvezda.hane@seznam.cz.
Copyright © 2004 květen 05 wEbBEw - HVĚZDA HANÉ. Všechna práva vyhrazena. 
RSS Feed

Naposledy změněno: 05. 04. 2011.